Psí školka

Naučíme vašeho pejska základní povely. Socializujeme vaše stěnátko.Pohlídáme Vašeho pejsánka každý den v době, kdy musíte být v práci a on je doma sám a smutní po Vás. 

Program dne

Po převzetí, je pejsek začleněn do komunity ostatních pejsků. Program psí školky je stejný jako program dne pejsků umístěných v hotelu. Hry, procházky, zábava, odpočinek.

Venčení probíhá dle předem dohodnutých podmínek s majitelem pejska.

Krmení

Pokud se s páníčkem nedomluvíme jinak, krmení pejskovi podáváme 2x denně. Štěňata krmíme podle stáří 3-4x denně. V případě, že krmení poskytnuté páníčkem nestačí, doplníme přiměřeně stravu z našich zdrojů.

Pokud bude pejsek na BARF stravě, předem dohodneme podmínky. Buď podáme maso z našich zdrojů nebo převezmeme od páníčka potřebné množství. 

V případě, že budeme mít podezření na zdravotní obtíže Vašeho pejska, obrátíme se na veterináře. Náklady veterinární prohlídky, jakož i náklady ošetření, které nesneslo odkladu do návratu páníčka, hradí páníček. Každou veterinární prohlídku si Psí hotel Amy nechá od páníčka předem telefonicky odsouhlasit, ledaže by se jednalo o zcela neodkladný úkon, jehož neprovedení by ohrozilo život psa, nebo že by se nám nepodařilo páníčka zkontaktovat.


Potřebujete si nakoupit?

Svěřte nám svého čtyřnohého mazlíčka. Stráví s námi dobu Vaší nepřítomnosti v bezpečném prostředí našeho hotelu, místo dlouhého čekání v autě nebo doma o samotě.