Formulář

Položky s označením '*' jsou povinné.

Text bude zobrazen obvykle do 24 hodin.

Naši hosté

Ali

Kdyby se úroveň psích hotelů hodnotila počtem hvězdiček, pak jich musí mít Amy šest… Ta poslední hvězda je za lásku, s jakou se tu o psy starají. Náš pudlík Haryk neměl zrovna ideální start do života, tím spíš jsme byli při výběru hotelu obezřetnější. Hned při první návštěvě jsme ale věděli, že jsme tu správně. Přiznám se, že i když nás hotel nadchl, hlodala mě myšlenka, jak pes, který se od nás prakticky nehne na krok, odloučení zvládne. Zvládl. Na stýskání mu totiž jaksi nezbyl čas – ráno dlouhá procházka v přírodě, pak snídaně, interaktivní pamlskové hry, polední siesta, dovádění… a to všechno ve společnosti několika hravých fenek. Díky fotkám a videím, které pro nás paní majitelka pořizovala, jsme na druhé straně republiky viděli, jak si užívá. Domů se Haryk vrátil psím taxikem a hned potom, co se s námi přivítal, dal najevo, že je připraven se do hotelu vrátit. Dnes už náš pes patří ke stálým hostům a vrací se sem pokaždé, když cestujeme, nebo mu jen chceme dopřát hezké odpoledne. Jsem přesvědčená, že i díky tomu se postupně z upjatého závisláka stává psí mazák…

22.12.2015

 

Manželé Petr a Olina, Karlovy Vary
"Dnes jsme byli na návštěvě v Psím hotelu Amy v Horním Žďáru, abychom se podívali, kam dáme naší Denisku na dobu, kdy budeme v zahraničí, a jsme velice překvapeni s útulným a čistým prostředím. Majitelé hotelu jsou velice milí a vstřícní lidé,vřele doporučujeme!"

5.6.2015


Michaela Šťastná, 25 let, Karlovy Vary"

"Po dlouhém a urputném hledání psího hotelu jsem narazila na sympatický psí hotel Amy. Je to velmi příjemné místo, pro zanechání Vašeho domácího mazlíčka, když se rozhodnete si na chvíli odpočinout od životního stereotypu nebo když musíte nečekaně odjet na služební cestu. Personál psího hotelu má velmi příjemné vystupování a na první pohled jde poznat, že se jedná o profesionály. Velikost prostoru pro pohyb psů je ideální a strava je velmi pestrá a kvalitní. Když jsem si svého mazlíčka vyzvedla, tak vypadal velmi šťastně. Po této zkušenosti se nebojím na dovolenou jezdit víckrát do roka. Za mě všechny mé palce dávám nahoru."

 

25.5.2015

Miluška Nováková

"Nechali jsme našeho Azora na 14 dní v květnu v psím hotelu Amy a nechtěl vůbec domů. Příště zvolíme opět Amy hotel, byli jsme nadšeni a Azor taky. Moc děkujeme paní majitelce za úžasnou péči."

18.5.2015
 


Volný pohyb a klidná příroda

Psí hotel nabízí volný pohyb pejsků na oplocené travnaté zahradě o rozměrech 1,5 ha pod dohledem zkušené chovatelky, možnost dlouhých vycházek po okolí v klidné, voňavé přírodě..